Úvod » Organizační informace

Informace VV HKK k letní přípravě finální

publikováno 15.04.2020

Vážení rodiče, trenéři a vedoucí týmů,

včera či dnes  jste v médiích zaznamenali vládou prezentovaný plán postupného „uvolňování“ protiepidemiologických opatření. Tento vládní plán sledujeme, analyzujeme, a to i podle přesného znění jednotlivých mimořádných opatření tak, abychom mohli učinit rozhodnutí o zahájení letní přípravy. Třeba v nějaké předběžné, omezené formě při dodržení přesně definovaných podmínek. Lze očekávat, že k tomuto vládnímu plánu budou, podobně jako k prvním mimořádným protiepidemiologickým opatřením v březnu 2020, vydána doporučení Národní sportovní agentury, České unie sportu i Českého svazu ledního hokeje, která budeme v této souvislosti brát také v potaz.

S rozhodnutím o zahájení letní přípravy také souvisí rozhodnutí o případné změně v dosud trvající povinnosti platby příspěvků. O jakékoliv změně v platbě příspěvků Vás tedy budeme také informovat.

Jak již bylo uvedeno dříve, Výkonný výbor je připraven zvážit individuální odůvodněné písemné žádosti (např. o odklad platby apod.), a to právě s přihlédnutím ke konkrétním individuálním mimořádným okolnostem (případně adresujte panu Ing. Kudelovi, sekretáři Klubu).

Děkujeme za Vaše vstřícné pochopení současné situace a směrem ke Klubu i  větší míru pochopení, neboť záležitostí, které v současné době ve velmi krátkém čase i omezených podmínkách je nutné řešit  více než kdykoliv dříve.

Klidné dny a hodně zdraví!

Výkonný výbor.
sekretář HK Kralupy n/Vltavou