Úvod » Organizační informace » Trénink doma

Sportovní výzva „KRALUPY V PRAVÉM ÚHLU“

publikováno 08.02.2021

Dobrý den, ahoj,

Rád bych Vás jménem našeho florbalového klubu Kralupy Wolves pozval do speciální sportovní výzvy „KRALUPY V PRAVÉM ÚHLU“, kterou chceme spustit od 8.2.2021 pro všechny sportovní oddíly, spolky, sdružení či zájmové i nezájmové skupiny, které budou mít chuť se zúčastnit a trošku namotivovat své členy J.

Cílem je si zdravě a férově zasoupeřit mezi sebou i v této komplikované době, nabídnout vlastním členům netradiční aktivitu, kterou mohou provádět i doma a celkově utužit a zdravě nakopnout sportovní i nesportovní komunitu v Kralupech nad Vltavou.

Podrobné vysvětlení Výzvy najdete v přiložené prezentaci. Zjednodušeně půjde o „souboje“ skupin, které budou proti sobě soupeřit ve cviku "Vlčí vzpor". Každý účastník dle svého věku má daný počet minut, který musí vydržet v kuse nebo s přestávkami nasbírat. Vše natočí na video a pošle zástupci svého oddílu, který jej vloží na GOOGLE DISK (odkaz v prezentaci). Každý den může účastník poslat maximálně 1 video, za které jeho tým obdrží 10 bodů. Pakliže bude vytrvalý a pošle videa (=odcvičí cvik) ve všech 5 dnech v rámci herního kola (kolo= 5 dnů), získá pro svůj tým navíc extra 10 bodů. Bonus je i za originalitu. Každá skupina, která se chce zúčastnit, musí nominovat do výzvy minimálně 10 zástupců z řad hráčů, trenérů či funkcionářů. Maximální počet ani věk není omezen. Vše se bude přepočítávat podle věku a počtu účastníků v týmu, aby byly výsledky spravedlivé a porovnatelné. Další podrobnosti najdete v prezentaci, ať tu z toho zas není Epos o Gilgamešovi :-D.

Základní část začíná v pondělí 8.2. Kdo budete mít tedy chuť, zapojit se do tohoto projektu, pošlete mi kontaktní osobu, která bude Vaši skupinu/tým ve výzvě zastupovat. S ní poté doladím veškeré detaily.

Vše je kompletně zdarma. Hlavní je se dobře pobavit, udělat něco pro zdraví našich svěřenců a třeba i vyhrát hlavní cenu v podobě velkého dortu, na kterém si vítězové určitě rádi pochutnají, až opatření poleví!

Kdo bude chtít vše ještě lépe vysvětlit, klidně mi volejte nebo piště, rád se vším pomohu.

Díky za Váš čas, při čtení mailu a doufám, že Kralupům ukážeme, že je tu skvělá a hlavně aktivní komunita sportovních oddílů a sportovců.

Pěkný den

S pozdravem / Mit freundlichen Grüßen / Best Regards